Пенал Сканділдсп, 2 двері 2 полиці, дуб тахо білий
Розмір: Ширина*Глибина*Висота - 400*391*1900 мм
Колір: Дуб Тахо/Натуральний/Білий
Матеріал: Каркас і стільниця: ДСП ламіноване Kronospan;
Ніжки та ручки: масив ясена, покритий матовим поліуретановим лаком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | сервант |
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри серванта | |
| Ширина серванта | 400 мм |
| Глибина серванта | 391 мм |
| Висота серванта | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999,94 ₴



