Тумба під телевізор ТВ Сканді, відкрита,лдсп, 2 полиці 4 ящики
Розмір: Ширина*Глибина*Висота - 1204*394*500 мм
Колір: Дуб Тахо/Натуральний/Білий
Матеріал: Каркас і стільниця: ДСП ламіноване Kronospan; Ніжки та ручки: масив ясена, покритий матовим поліуретановим лаком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома + білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1204 мм |
| Глибина тумби | 394 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 619,86 ₴




