Шафа Смузі двостулкова шестидверна 17-1200 дуб сонома біла
Розмір: Висота: 1860; Ширина: 1200; Глибина: 380.
Колір: Дуб сонома/Білий.
Матеріал: ДСП Kronospan

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 1860 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 874,80 ₴



