Підлогова вішалка підійде як для домашнього інтер'єру, так і для готельних номерів. Вона виготовляється з масиву дерева ясен. Зверху дерево покривається лаком, який допоможе захистити поверхню від дрібних подряпин і надає блиск і різноманітність кольорів.
• Матеріал: масив ясен
• Покриття: лак Поліуретановий
Габарити виробу:
- ширина: 400 мм
- глибина: 340 мм
- висота: 1085 мм
Кольори в наявності Білий, Горіх, Темний горіх
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 1085 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий, Горіх темний, Білий, Горіх |
| Колір | Темний горіх |
- Ціна: 1 968,30 ₴






