Сучасний і стильний стілець, що поєднує метал і натуральне дерево, стане ефектним доповненням будь-якого інтер'єру — від кухні до офісу або кафе.
Сидіння: виготовлене з міцних металевих прутів із хромованим покриттям, яке надає блиску та забезпечує довговічність.
Ніжки виготовлені з натурального бука, вирізняються стабільністю й елегантним виглядом.
Стілець гармонійно поєднує індустріальний дизайн і тепло натурального дерева, створюючи комфорт і стиль у кожній деталі.
Розмір стільця:
- ширина сидіння 48 см,
- глибина сидіння 49 см,
- висота від підлоги до верху спинки 85 см.
Кількість у коробці: 4 шт.
Під час оформлення 1-3 шт. до вартості + 6% за паковання.
Доставка Новою Пошкою.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим)
Від 4 шт. паковання (завдяки складу) не оплачується.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний, Сірий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, хромований метал |
| Каркас крісла | метал, хромований метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 3 094 ₴




