Стілець із підлокітниками пластиковий, матеріал поліпропілен, імітація ротанга, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у нещільно прилеглу форму, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ).
За такого формування матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, до поліпропілену додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, стілець штабельованим, ставиться в стопки, ультрафіолетове й антистатичне оброблення, дуже стійкий стілець для внутрішнього та зовнішнього використання.
Розмір стільця: ширина 60 см, глибина 47 см, висота від підлоги до верху спинки 85 см, висота від підлоги до сидіння 45 см. Застосування всередині приміщень і на вулиці.
Під час оформлення 1 шт. вартості + 160 за паковання.
Доставка НП по тарифам.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Від 4 шт. паковання (завдяки складу) не оплачується.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал спинки | Пластик |
- Ціна: 819 ₴



