Квадратний стіл 70*70 см
Квадратний стіл, стільниця з матеріалу верзаліт, колір чорний мармур, 70*70 см, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний, дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих стрижнів чорного кольору, розмір стола: 70*70 см, висота стола 72 см.
Тон і півтон допускається.
*** Ніжки в розібраному вигляді, в окремій коробці. Рекомендуємо під час складання використовувати інструкцію.
Доставка Нова Пошта.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 3 676,40 ₴


