Стіл розкладний круглий виготовлений із поліпропілену з металевою основою, стільниця пластикова з добавками проти ультрафіолетових променів і антистатичні добавки, стіл підходить для зовнішнього використання, стіл можна скласти для комфортного зберігання.
Розмір столу: діаметр стільниці 80 см, висота 75 см.
Доставка Нова Пошта.
(Товар упаковується на складі самостійно, і відправляється вже в пакованні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | пластик |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 1 974,70 ₴


