Стіл з алюмінієвою опорою, діаметр основи внизу 66 см, стільниця кругла, матеріал верзалет, розмір стільниці 60 см, колір білий мармур, висота стола 73 см.
Опора для столу, алюмінієва, висота 73 см, діаметр основи внизу 66 см, діаметр основи кріплення вгорі до стільниці 48 см, діаметр труби 6 см, полірована поверхня. Стільниця WERZALIT кругла діаметр 60 см, вага 4,6 кг, товщина 18 мм, товщина по краю 25 мм.
Застосування як усередині приміщень, так і на вулиці. Стільниця універсальна та не має отворів під цю опору, для встановлення необхідно намотіти місця для кріплення та прикрутити опору фурнітурою, що йде в комплекті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | False |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основа (каркас) столу | метал |
- Ціна: 3 658,20 ₴



