Крісло м'яке офісне з високою спинкою Флорида сітка чорний
Сучасне офісне крісло
- Висока спинка з чорної сітки mesh
- Сидіння м'яке з чорної акрилової тканини
- Пластикові підлокітники чорного кольору
- Підіймається за допомогою хромованого газліфта
- Синкромеханізм нахилу з регулюванням
- Чорна поліпропіленова основа з додаванням скловолокна, що робить її особливо міцною
- Прогумовані колеса
РОЗМІРИ: Ширина: 55 см. Глибина: 58 см. Висота: 88-98 см.
Під час оформлення 1 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 4 459 ₴




