Крісло офісне на хрестовині Комфо м'яке чорне
Офісне крісло
-Поліпропіленовий каркас із чорним покриттям
-Механізм TILT з регулюванням інтенсивності
-Регулювання висоти за допомогою газліфта
-Поліпропіленова хрестовина чорного кольору
- Прогумовані колеса
- Оббивка в екошкірі чорного кольору
- Пластикові підлокітники чорного кольору
РОЗМІРИ: Ширина: 48 см Глибина: 47 см Висота: 97-110 см
Під час оформлення доставка Новою Пощой.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
- Ціна: 3 731 ₴




