Стільниця WERZALIT квадратна 70*70 см
Стільниця WERZALIT квадратна 70*70 см, вага 8,3 кг, товщина 18 мм, товщина по краю 25 мм.
Затишна атмосфера є ключовим чинником комфортного відпочинку в ресторані. Стільниці WERZALIT доступні у великій кількості декорів і форм, щоб запропонувати ідеальний зовнішній вигляд на будь-який смак. Застосування для ресторанів, барів, кафе, бісор, готелів, фуд-кортів, HORECA та кухонь.
Запатентований виробничий процес гарантує, що вони збережуть свою красу впродовж дуже довгого часу, матеріал стійкий до навантажень, атмосферних впливів, не боїться вологи, не блякне на сонці.
Стілиці стійкі до механічних пошкоджень, подряпин, відколів, використання як усередині приміщення, так і на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стільниця |
| Призначення | Для столу |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Мармур |
| Декор | Камінь |
| Колір | Різні кольори |
| Структура поверхні | Глянець |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 6.3 кг |
- Ціна: 2 320,50 ₴





