
Стілець м'який обідній Томмі, ніжки круглі чорний, битка фіолетовий мікрофібра/велюр
4 494 ₴
4 179,42 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 квітня 2026Стілець м'який обідній Томмі , ніжки круглі чорний, бичка фіолетовий мікрофібра/велюр
Стілець Томмі є втіленням елегантності та сучасності. З його глибокою посадкою він гарантує комфортне сидіння, що робить його чудовим вибором не тільки для домашнього інтер'єру, але й для офісних приміщень і кафе.
Невисока спинка стільця завдяки збільшеній бічній частині створює унікальний ефект окутування, що надає відчуття затишку користувачеві. Спинка та сидіння прикрашені декоративним кантом, а також стрічкою, що надає елемент елегантності.
Виготовлений із посиленої мушлі, цей стілець стійкий і довговічний. Він комплектується або круглими або плоскими металевими ніжками, які можуть бути пофарбовані за вашим бажанням у чорний, білий або темно-сірий кольори. Це робить стілець Томмі гнучким рішенням, яке може вписатися в хоч який дизайн інтер'єру.

Характеристики стільця
- Модель: Томмі
- Комплектація виробу: Томмі Ніжки круглі
- Матеріал оббивки: Мікрофібра фіолетовий
- Колір оббивки: Беатриче 47
- Матеріал каркаса: Метал + дерево
- Матеріал ніжок: Метал
- Колір ніжок: Чорні
Габаритні розміри
- Ніжки круглі:
- Висота виробу: 820 мм
- Ширина виробу: 580 мм.
- Глибина виробу: 670 мм
- Висота від підлоги до сидіння: 510 мм.
- Висота спинки: 370 мм
- Ширина сидіння: 450 мм
- Глибина сидіння: 490 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Фіолетовий, Чорний |
| Колір оббивки | Фіолетовий |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | метал, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 4 179,42 ₴

