
Стілець м'який обідній Марвел, ніжки круглі чорний, битка чорний мікрофібра/велюр
4 314 ₴
4 012,02 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 квітня 2026Стілець м'який обідній Марвел, ніжки плоскі чорний, битка чорний мікрофібра/велюр
Стілець Marvel відбиває досконалість сучасного дизайну, витонченість форми та високу якість виготовлення. Ця модель уособлює собою елегантність і комфорт, об'єднані в одному естетичному цілому.
Цей стілець вирізняється низькою, але оптимально спроєктованою спинкою, створеною нашими майстрами з урахуванням усіх нюансів ергономіки. Підтримка спини забезпечується пружним сидінням, що дає змогу довгий час перебувати на ньому без відчуття незручності.
Виріз внизу спинки сприятиме створенню приємного мікроклімату для користувача та надає зручність під час переміщення стільця.
Оббивка стільця виробляється з дуже приємних велюрів Малькольм або Лілі. Палітра налічує приблизно 60 кольорів, які легко впишуть цей стілець у ваш інтер'єр.
Додатковий шарм моделі надає декоративний кант, що прикрашає спинку та сидіння, створюючи доповнення до загального стильного образу. Тильна сторона спинки прикрашена елегантним декором у формі ромба, що дає стільцю унікальний вигляд.
Міцність і довговічність конструкції гарантуються завдяки посиленій раковині або сидінню стільця, яка витримує великі навантаження. Водночас стілець зберігає свою легкість і елегантність.
Ви можете вибрати стілець із круглими або плоскими металевими ніжками, які додадуть впевненості конструкції. Їх можна вифарбувати в різні кольори: чорний, білий або темно-сірий, залежно від вашого бажання й гармонії з іншими елементами інтер'єру.

Характеристики стільця
- Ніжки круглі:
- Модель: Марвел
- Комплектація виробу: Марвел Ніжки круглі
- Матеріал оббивки: Велюр чорний
- Матеріал каркаса: Метал + дерево
- Матеріал ніжок: Метал
- Колір ніжок: Чорні
Габаритні розміри стільця
- Ніжки круглі:
- Висота виробу: 830 мм
- Ширина виробу: 550 мм.
- Глибина виробу: 610 мм
- Висота від підлоги до сидіння: 490 мм.
- Висота спинки: 360 мм
- Ширина сидіння: 450 мм
- Глибина сидіння: 440 мм
- Кількість виробів в упаковці: 1 або 2
- Габарити упаковки: 680 x 680 x 560 мм.
- Об'єм упаковки: 0,26 м3
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | метал, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Мікрофібра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 830 мм |
- Ціна: 4 012,02 ₴


