
Крісло м'яке для вітальні/спальні Бафі, ніжки венге натур дерево масиву ясена Лаура Шокола коричневий
7 236 ₴
6 729,48 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 квітня 2026Крісло м'яке для вітальні/спальні Бафі, ніжки венге
Крісло Бафі — створене майстрами, має бездоганний дизайн і ергономіку сидіння. Модель однаково стильна та зручна, тому чудово підійде для оформлення будинку, кафе, ресторану або іншого приміщення.
Крісло обладнане міцними ніжками з масиву ясена, які можуть бути виготовлені в різних кольорах: білий, горіх, венге, бук.
Матеріал оббивки можна вибрати з каталогу фабрики (понад 500 різновидів у 10 000 відтінках) або навіть запропонувати власну тканину.
За додаткову плату прикрасимо м'яку оббивку вишивкою з логотипом, написом або зображенням, створивши унікальний елемент декору.

Характеристики крісла
- Модель: Баффі
- Комплектація виробу: Бафі Ніжки венге
- Матеріал оббивки: Велюр Ельдорадо
- Колір оббивки: Ельдорадо Нектар
- Матеріал каркаса: Дерево
- Матеріал ніжок: Масив ясена
- Колір ніжок: Венге
Габаритні розміри крісла
- Ніжки венге
- Висота виробу: 800 мм
- Ширина виробу: 650 мм.
- Глибина виробу: 650 мм
- Висота від підлоги до сидіння: 450 мм.
- Висота спинки: 340 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Вага виробу: 18 кг
- Габарити упаковки: 830 x 680 x 680 мм
- Об'єм упаковки: 0,38 м3
- Кількість виробів у пакованні: 1
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий, Венге |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Венге |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Лаура Шоколір коричневий |
- Ціна: 6 729,48 ₴





