Квадратний обідній стіл Тревор - сучасне та витончене рішення для вашого інтер'єру. Опора столу виготовлена в незвичайному виконанні, який робить її візуально прозорими. Такий стіл підходить для різноманітних просторів — від сучасних кухонь до затишних кафе. Краса цієї моделі створить неповторну атмосферу для вашої кухні або кафе.
Стільниця виготовлена із здвоєного ламінованого ДСП. Розмір стільниці становлять 80 х 80 см. Товщина стільниці — 32 мм.
Основа столу виготовлена з труби з профілем 20х20 мм. Розміри опори становлять 500х500 мм і висота 700 мм. Вгорі опори є пластина для кріплення стільниці. Опора обладнана ніжками з шарнірами, завдяки чому стіл можна виставити на нерівній підлозі.
Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати від тривалого впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.
Колірна гама:

Горіх Модена

Венге Луїзіана

Дуб Палена

Дуб Борас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 752 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір відтінок меблів | Горіх Модена |
- Ціна: 6 260,50 ₴


