Опора для столу Оскар від компанії Loft - незвичайне рішення для круглих і квадратних столів. Такі столи чудово підійдуть для кафе, невеликих кухонь та офісних приміщень.
Опора виготовлена в незвичайному дизайні та стикаються один з одним посередині. Конструкція є розбірною для зручної доставки та подальшого збирання або розбирання столу. Вгорі ніжок приварені металеві пластини з отворами, для кріплення до стільниці. Ніжки обладнані додатковими регульованими ніжками з низу, завдяки чому стіл можна виставити на нерівній підлозі.
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 720 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Тип конструкції | Нерозбірна, Суцільнозварна |
- Ціна: 3 790,50 ₴



Відправка з 17 квітня 2026