Круглий обідній стіл Оскар, діаметр 100 см, лофт-лдсп, метал каркас
Круглий стіл Оскар від компанії Loft - — гарна та універсальна модель. Він ідеально підходить для використання як кухонний стіл вдома або обідньої зони в офісі або кафе. Скрізь цей стіл має стильний та сучасний вигляд.
Стіл Оскар складається з розбірного металевого каркаса та масивної стільниці з ламінованого ДСП. Діаметр стільниці 1000 мм. Товщина стільниці — 32 мм.
Металевий каркас виготовляється з труби з профілем 40*20 мм і заввишки 720 мм. Діаметр каркаса становить 590 мм у нижній частині та 480 мм у верхній частині, для кращого утримання масивної стільниці. Опори обладнані регульованими ніжками на шарнірі, завдяки чому стіл можна виставити на нерівній підлозі.
Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати тривалого впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.
Колірна гама:

Горіх Модена

Венге Луїзіана

Дуб Палена

Дуб Борас
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Ламіновані ДСП |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Форма стільниці | Кругла |
| Висота, мм | 752 |
| Діаметр | 1000 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Покриття металу | Порошкове фарбування |
| Колір каркаса | Чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 752 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір відтінок меблів | Горіх |
- Ціна: 6 925,50 ₴


