Круглий обідній стіл Кубра, діаметр 80 см, лофт-лдсп, метал ніжки
Квадратний обідній стіл Кубра від компанії Loft втілення елегантності та стилю у вашому інтер'єрі. Його унікальний дизайн містить невелику стільницю, яка чудово поєднується з декоративними металевими ніжками, надаючи столу унікального характеру та особливої привабливості. З легкістю вмістить до 4 осіб, ідеально підходить для кухонного простору вдома, обідніх зон в офісі або кафе.
Ніжки виготовлені з труби з профілем 40х40 мм. Вони виготовлені в незвичайному дизайні та майже стикаються один з одним посередині. Вгорі ніжок приварені металеві пластини з отворами, для кріплення до стільниці. Ніжки обладнані шарнірами, завдяки чому стіл можна виставити на нерівній підлозі.
Стіл Кубра складається з чотирьох окремих ніжок і стільниці з ламінованого ДСП. Розмір стільниці становлять 80 х 80 см. Товщина стільниці — 32 мм.
Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати від тривалого впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.
Колірна гама:

Горіх Модена

Венге Луїзіана

Дуб Палена

Дуб Борас
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Горіх Модена |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 752 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір відтінок меблів | Горіх Модена |
- Ціна: 6 070,50 ₴


