
Круглий обідній стіл Картер , діаметр 70 см, лофт лдсп, метал ніжки
Квадратний обідній стіл Картер — настою перлини серед меблевих рішень! Стіл Картер втілює в собі стиль, функціональність і міцність. Він має елегантний і сучасний дизайн, який легко впишеться в різні інтер'єри, додавши їм вишуканості та характеру.
Опора столу являє собою суцільнозварну конструкцію з листового металу. Хрестоподібна основа та ніжки, що складаються з двох паралельних труб, виготовлені з профілю 60х15 мм. Завдяки чималій вазі та діаметру хрещатій основі 550 мм, опора забезпечує стійкість усього столу.
Стільниця столу виготовлена із здвоєного ДСП розміром 700х700 мм і завтовшки 32 мм. Забарвлення ДСП мають виражену деревну текстуру, завдяки якій стіл має дорогий та натуральний вигляд. Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати тривале від впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.
Колірна гама:

Горіх Модена

Венге Луїзіана

Дуб Палена

Дуб Борас
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Горіх, Венге, Дуб сонома, Сірий |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 752 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір відтінок меблів | Горіх Модена |
- Ціна: 4 740,50 ₴

Відправка з 19 квітня 2026