
Круглий обідній стіл Картер , діаметр 60 см, лофтлдс, метал ніжки
Барний стіл Бруно від виробника Loft Design — прекрасне рішення для організації обідньої зони в офісі або стильної сучасної кухні. Зазвичай, в офісі бракує місця, щоб розташувати обідній стіл зі стільцями. Барний стіл, завдяки своїй висоті, ніби зонує простір, і швидше, асоціюється не з кухнею, а столиком кафе. Він створює затишок і не заважає робочій атмосфері. Барний стіл Бруно має невеликі розміри, які розраховані на двох осіб. Це місце для перерви на обід або чашечку кави.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Розмір стільниці 600*600 мм.
Міцний сталевий каркас виготовлений із квадратної труби 25*25 мм. Розміри каркаса: 650 * 650 * 1070 мм. Горизонтальні поперечини каркаса 40*20 мм. Метал пофарбований порошковою фарбою, стійкою до тертя в чорний матовий колір. Внизу каркаса є регульовані ніжки, які дають змогу виставити стіл на нерівній підлозі, а також захищають підлогове покриття від подряпин.
Колірна гама:

Горіх Модена

Венге Луїзіана

Дуб Палена

Дуб Борас
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Горіх, Венге, Дуб сонома, Сірий |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір відтінок меблів | Горіх Модена |
- Ціна: 4 075,50 ₴



Відправка з 19 квітня 2026