Прямокутний обідній барний стіл Техно, діаметр 65 см, лофт-лдсп, метал ніжки
Обідній стіл Техно від компанії Loft Design — ідеально підійде для будь-якої сучасної кухні або кафе, що надає їм особливого характеру та стилю. Він буде прекрасним місцем для сімейних обідів, затишних сніданків або спілкування з друзями. Витончена форма ніжок підкреслює граціозність усього столу, роблячи його неповторним і оригінальним.
Ніжки виготовлені з листового металу завтовшки 2 мм і заввишки 720 мм, з якого на лазері вирізається потрібна форма та згинається листогнистим верстатом. Після чого ніжки фарбуються за допомогою порошкової фарби, яка запікається на виробі. Такий тип фарбування забезпечує рівномірне та стійке до стирання покриття.
Опори обладнані регульованими ніжками на шарнірі, завдяки чому стіл можна виставити на нерівній підлозі.
Стільниця виготовлена із здвоєного ламінованого ДСП завтовшки 32 мм і розміром 120х65 см. По краях вона обклеєна двоміліметровою крайкою ПВХ. Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати тривалого впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.
Колірна гама:

Горіх Модена

Венге Луїзіана

Дуб Палена

Дуб Борас
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Горіх, Венге, Дуб сонома, Сірий |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Висота столу | 752 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір відтінок меблів | Горіх Модена |
- Ціна: 6 697,50 ₴


