Комп'ютерне крісло керівника Атлант
Крісло Атлант • — це стильне крісло, яке ідеально підходить для керівника або керівного компанії. Солідні габарити та рельєфна "мускулиста" поверхня крісла дарують відчуття надійності, сили та комфорту, підтверджуючи в такий спосіб звучання назва на честь давньогрецького титану, який тримає на своїх плечах небесне склепіння.
Ділові переговори та багатогодинні зустрічі з партнерами, офісні наради та тривале вивчення документів — всі ці службові обов'язки можна легко пережити, комфортно влаштувавшися в цьому кріслі. Воно за всіма своїми характеристиками відповідає основним вимогам, що пред'являються до крісла керівника середньої ланки. Ергономічні вигини сидіння і спинки в поєднанні з м'яким наповненням створюють неповторне за комфортністю відчуття затишку — таке крісло Вам не захочеться залишати навіть наприкінці робочого дня. Модель дуже практична та функціональна, не потребує особливої уваги щодо догляду та чищення.
Виробляється в трьох модифікаціях: пластик, хром і екстра (дерево). Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь. У цьому кріслі може використовуватися будь-який із механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.



Габаритні розміри: 
Висота виробу в нижньому положенні з механізмом М1, см — 114
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 115,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 121,5
Висота виробу у верхньому положенні з механізмом М1, см — 122
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 123,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см -129,5
Висота сидіння в нижньому положенні з механізмом М1, см — 46
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 47,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 53,5
Висота сидіння у верхньому положенні з механізмом М1, см — 54
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 55,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 61,5 
Висота спинки, см — 74
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 77
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 78,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 84,5
Висота підлокітників, см — 30
Довжина підлокітників, см — 46
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 47
Ширина виробу, см — 60
Глибина виробу, см — 58
Комплектація на вибір: Хром, Пластик, Вуд (дерево)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 114 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Вага крісла | 18 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал, дерево |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 62 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Виберіть модифікацію |
- Ціна: 5 619,06 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.





Відправка з 17 квітня 2026