Комп'ютерне крісло керівника Бонус Ю
Крісло Бонус Елегантна та практична модель, яка завдяки красивому дизайну та гармонійному поєднанню різних елементів стане чудовою прикрасою для вашого кабінету.
Чому варто купити. Бонус — це бездоганне поєднання стильної зовнішності, ергономічного дизайну та практичності. У такому кріслі можна працювати, не відчуваючи втоми навіть наприкінці напруженого робочого дня. Продуманий рельєф дає змогу сміливо віднести цю модель до категорії ергономічних крісел. Усі деталі ретельно опрацьовані, щоб тішити ваші очі та вашу спину.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу
Матеріал виробу: хром, екошкіра
Колір каркаса: хром
Стиль: хай-тек
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з механізмом М1, см — 110
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 111,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 117,5
Висота виробу у верхньому положенні з механізмом М1, см — 118
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 119,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 125,5
Висота сидіння в нижньому положенні з механізмом М1, см — 48
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 49,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 55,5
Висота сидіння у верхньому положенні з механізмом М1, см — 55
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 57,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 63,5
Висота спинки, см — 69
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 75
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 76,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 82,5
Висота підлокітників, см — 28
Довжина підлокітників, см — 47
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 48
Ширина виробу, см — 62
Глибина виробу, см — 56
Вага виробу, кг 16
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина) — 95*65*70

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Виберіть модифікацію |
| Оббивка | Велюр Меджик Дарк Грей |
| Колір | |
| Колір (відтінок) меблів | Шоколад, Темно-сірий, Світло-сірий |
- Ціна: 6 986,16 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.




