
Офісне м'яке крісло на колесах керівника Регас, М1, чорний Флай 2230 пластик
від 5 754 ₴
від 5 351,22 ₴
- Під замовлення
- Код: Rich0000585
Відправка з 17 квітня 2026Комп'ютерне крісло керівника Вегас ТМ Richman
Виробляється в одній найбільш зажаданій модифікації: пластик. Як оббивка можуть використовуватися: шкірозамінники серій Титан/Мадрес, Флай/Неаполь, Скаден. У цьому кріслі може використовуватися механізм Піастра або М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні).
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.

Характеристики крісла
- Модель: Вегас
- Комплектація виробу: Вегас Пластик
- Механізм гойдання: Посилений M-1 (Tilt)
- Матеріал оббивки: Шкірзамінник
- Колір оббивки: чорний Флай 2230
- Підлокітники: Пластикові, посилені
- Хрестовина: Пластикова
- Колеса: Прогумовані
Габарити крісла
- Висота виробу в нижньому положенні: 1040 мм.
- Висота виробу у верхньому положенні: 1120 мм.
- Висота сидіння в нижньому положенні: 480 мм.
- Висота сидіння у верхньому положенні: 560 мм.
- Висота спинки: 660 мм
- Висота від підлоги до підлокітників у нижньому положенні: 640 мм.
- Висота від підлоги до підлокітників верхнього положення: 720 мм.
- Висота підлокітників: 250 мм.
- Довжина підлокітників: 400 мм.
- Відстань між підлокітниками: 500 мм.
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 490 мм
- Ширина виробу: 610 мм.
- Глибина виробу: 700 мм
- Вага виробу: 16 кг
- Габарити упаковки: 550 x 380 x 800 мм.
- Обсяг упаковки: 0,17 м3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 66 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
- Ціна: від 5 351,22 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.





