
Комп'ютерне офісне м'яке крісло Флоренція Florence чорний шкірозамінник на колесах
8 946 ₴
8 319,78 ₴
- Під замовлення
- Код: IM0000095
Відправка з 17 квітня 2026Комп'ютерне офісне м'яке крісло Флоренція Florence чорний шкірозамінник на колесах
Якщо Ви шукаєте елегантні, притягують увагу й одночасно практичні та надійні меблі, то неодмінно треба звернути свою увагу на крісло Флоренція Richman. Під час його розроблення були враховані всі особливості, які можуть впливати на продуктивність роботи.
5 головних характеристик, які вбереже Вас купити крісло Флоренція Richman:
- Металевий каркас — надійна основа для тривалого безперервного терміну використання.
- М'які сидіння, спинка та підлокітники дадуть змогу розміститися максимально комфортно.
- Плавні вигини спинки — не тільки стильний атрибут, а також гарантія того, то хребет завжди буде в його анатомічно правильній формі.
- Якісне покриття гарантує збереження первісного вигляду меблів навіть через багато років.
- Вбудований механізм тильт дасть змогу вільно розгойдуватися, регулювати рівень жорсткості гойдання, змінювати висоту сидіння й фіксувати одне робоче положення, яке буде зручніше всього.
Механізм: посилений М1. Доплата за М2 - 192 грн.
Хрестовина хром.
Підлокітники з м'якими накладками.
Оббивка PU чорний глянець.
Прогумовані колеса

Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 122 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 19 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | |
| Модифікація | Хром М1 |
- Ціна: 8 319,78 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання виробника



