
Офісне м'яке крісло керівника Фоксі, чорний шкірозамінник на колесах із підлокітниками Пластик Рич М1 кожзам
від 6 546 ₴
від 6 087,78 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026Офісне м'яке крісло керівника Фоксі, чорний шкірозамінник на колесах із підлокітниками
Крісло Фоксі •. Стильна модель, яка ідеально підходить для кабінету керівника, оформленого в сучасному стилі. Завдяки елегантному дизайну та гармонійному поєднанню різних елементів стане чудовим помічником і родзинкою інтер'єру.
Чому варто купити. Фоксі — це крісло, у якому гармонійно поєднується гарний зовнішній вигляд, м'яка обволікальна посадка та висока якість матеріалів. У ньому ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар наповнювача формує дуже м'яку обволікальну посадку.
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Характеристики:
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Тип: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з хутром М1, см 104
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М2, см — 105,5
Висота виробу в нижній підлозі. з механізмом М3, см — 111,5
Висота виробу у верхньому положенні з хутром М1, см — 111
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М2, см — 112,5
Висота виробу верх. підлога. з механізмом М3, см — 118,5
Висота сидіння в нижньому положенні з хутром М1, см — 50
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см — 51,5
Висота сидіння в нижньому положенні з М3, см — 57,5
Висота сидіння у верхньому положенні з хутро-змом М1, см — 57
Висота сидіння у верхньому положенні з М2, см — 58,5
Висота сидіння у верхньому положенні з М3, см — 64,5
Висота спинки, см — 69
Висота від підлоги до підлокітників із М1, см — 63-70
Висота від підлоги до підлокітників із М2, см — 64,5-71,5
Висота від підлоги до підлокітників із М3, см — 70,5-77,5
Висота підлокітників, см — 24
Довжина підлокітників, см — 40
Відстань між підлокітниками, см — 50
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 53
Ширина виробу, см — 61
Глибина виробу, см — 55
Вага виробу, кг 16
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина) — 55*38*80
Модифікація на вибір: Пластик М1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Пластик Річ М1 шкірозамінник |
| Цвет обивки | |
| Колір оббивки | чорний Флай 2230 |
- Ціна: від 6 087,78 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.




