Крісло м'яка комп'ютерна офісна тканина Бінго на колесах Джинс
Стильне крісло Richman Бінго з мінімалістичним дизайном. Прекрасно підійде для повсякденної офісної роботи та домашньої експлуатації за письмовим столом. Модель має правильну ергономіку, компактні форми та багатофункціональну функціональність.
Оббивка виготовлена з високоякісного велюру синього, сірого або бежевого кольору, який приємний і м'який на дотик, а також практичний у догляді.
Крісло обладнане механізмом гойдання Піастра, що дає змогу регулювати висоту посадки з фіксацією під ваш зріст.

Характеристики крісла Бінго в комплектації Хром:
- Модель: Бінго
- Комплектація виробу: Бінго Хром
- Механізм гойдання: Піастра
- Материал обивки: Велюр
- Колір оббивки: Джинс
- Хрестовина: Хромована, посилена металева
- Колеса: Прогумовані
Габаритні розміри крісла Бінго в комплектації Хром:
- Висота виробу внизу: 800 мм.
- Висота виробу у верхньому положенні: 910 мм.
- Висота сидіння в нижньому положенні: 500 мм
- Висота сидіння у верхньому положенні: 610 мм.
- Висота спинки: 360 мм
- Глибина сидіння: 410 мм
- Ширина виробу: 460 мм.
- Глибина виробу: 590 мм
- Вага виробу: 6,4 кг
- Габарити упаковки: 600 x 540 x 510 мм.
- Кількість виробів в упаковці: 2
- Обсяг упаковки: 0,17 м3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Глибина крісла | 46 см |
| Висота з урахуванням спинки | 91 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Колір оббивки | Сірий |
- Ціна: 3 799,98 ₴









