Крісло Бургас Хром є чудовою моделлю для дому або робочого кабінету, яка поєднує в собі стиль і комфорт класичного дизайну. Конструкція крісла була розроблена з урахуванням ергономіки та комфорту користувача, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує почуття комфорту та гарного смаку. Крісло забезпечує зручність під час роботи та відпочинку.
Екошкіра, використовувана як оббивка, вирізняється легкістю в догляді, високою зносостійкістю й міцністю. Цей матеріал приємний на дотик, має стильний та естетичний вигляд. Завдяки належному догляду він зможе тішити своїм ідеальним виглядом багато років.
Хромовані підлокітники мають елегантний та м'який вигляд, що дає змогу зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку.
Механізм гойдання крісла M-1 (Tilt) з настроюванням жорсткості гойдання та фіксацією в робочому положенні. Регулювання висотою дасть змогу підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки.
Крісло має міцну хрестовину з хромованого металу, яка обладнана прогумованими роликами для безшумного й безпечного пересування різними поверхнями, не боячись їх пошкодити.
Зверніть увагу, що крісло постачається в розібраному вигляді. До комплекту постачання входить усе необхідне для збирання, яке не займає багато часу

Характеристики крісла
- Модель: Бургас
- Комплектація виробу: Бургас Хром
- Механізм гойдання: Посилений M-1 (Tilt)
- Фіксація нахилу спинки: У робочому положенні
- Кут нахилу спинки: Звичайний, до 115 градусів
- Матеріал оббивки: Шкірзамінник
- Колір оббивки: Чорний
- Підлокітники: Хромовані, металеві з м'якими накладками.
- Хрестовина: Хромована, посилена металева
- Колеса: Прогумовані
Габаритні розміри крісла
- Висота виробу в нижньому положенні: 1125 мм.
- Висота виробу у верхньому положенні: 1205 мм.
- Висота сидіння в нижньому положенні: 505 мм
- Висота сидіння у верхньому положенні: 585 мм.
- Висота спинки: 680 мм
- Висота від підлоги до підлокітників у нижньому положенні: 685 мм.
- Висота від підлоги до підлокітників верхнього положення: 765 мм.
- Висота підлокітників: 300 мм.
- Довжина підлокітників: 470 мм.
- Відстань між підлокітниками: 510 мм.
- Ширина сидіння: 510 мм
- Глибина сидіння: 490 мм
- Ширина виробу: 640 мм.
- Глибина виробу: 680 мм
- Вага виробу: 20 кг
- Габарити упаковки: 950 x 650 x 700 мм
- Обсяг упаковки: 0,43 м3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
| Оббивка колір | |
| Колір відтінок меблів | Флай 2231 |
- Ціна: 7 694,82 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.






