Крісло Richman Міа — це вишуканий предмет меблів, який заслуговує на особливе місце у вашому офісі або домашньому робочому просторі.
Ця модель приваблює своїм незвичайним дизайном: основа крісла, що містить спинку та сидіння, виготовлена з якісного білого пластику, а під ним розміщена міцна хрестовина з хромованого металу, обладнана коліщатками.
На особливу увагу заслуговують ролики з гумовим покриттям. Вони не тільки гарантують плавність і легкість рухів крісла, але й дбайливо ставляться до будь-якого типу підлогового покриття, не залишаючи на ньому слідів.
Сидіння і спинка крісла Міа вирізняються неймовірною м'якістю, а оббивка з тканини блакитного кольору надає йому особливого шарму.
Крісло також обладнане підіймальним механізмом "газ-ліфт", який дає змогу легко регулювати висоту сидіння, щоб відповідати вашому зросту. Крісло Richman Міа — це не просто меблі, це вираження стилю й комфорту.

Характеристики крісла Richman Міа в комплектації Хром:
- Модель: Міа
- Комплектація виробу: Міа Хром
- Механізм гойдання: Посилений M-1 (Tilt)
- Фіксація нахилу спинки: Тільки у вертикальному положенні
- Кут нахилу спинки: Звичайний, до 135 градусів
- Матеріал оббивки: Тканина
- Колір оббивки: Рожевий
- Хрестовина: Хромована, посилена металева
- Колеса: Прогумовані
Габаритні розміри крісла Richman Міа в комплектації Хром:
- Висота виробу в нижньому положенні: 820 мм.
- Висота виробу у верхньому положенні: 920 мм.
- Висота сидіння в нижньому положенні: 470 мм
- Висота сидіння у верхньому положенні: 570 мм.
- Висота спинки: 390 мм
- Ширина сидіння: 460 мм
- Глибина сидіння: 460 мм
- Ширина виробу: 460 мм.
- Глибина виробу: 550 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 мм |
| Глибина крісла | 55 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 92 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Блакитний |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
- Ціна: 3 632,58 ₴








