Офісне м'яке крісло хрестовина Хром Етер сітка чорна тканина
Крісло Richman Етер — незвичайне сіткове крісло. Його незвичність полягає в максимальній віддаленості каркаса спинки від користувача, чим досягається ефект невагомості. Спинка в буквальному сенсі цього слова огортає вашу спину та дарує дуже приємні враження від гойдання на кріслі. Додатково сітка спинки даруватиме приємну прохолоду в спекотні дні.
Крісло має просторе сидіння з приємною м'якою посадкою, а також стильні пластикові підлокітники, які забезпечують комфортний відпочинок рук під час роботи.
За налаштування висоти крісла та гойдання відповідає механізм M-1 (Tilt). До хромованої металевої хрестовини додаються ролики з гумовим покриттям, які забезпечать захист підлоги та тихе пересування крісла.

Характеристики крісла Етер у комплектації Хром:
- Модель: Етер
- Комплектація виробу: Етер Хром
- Механізм гойдання: Посилений M-1 (Tilt)
- Матеріал оббивки: Тканина Сітка
- Колір оббивки: Чорний
- Підлокітники: Пластикові, посилені
- Хрестовина: Хромована, посилена металева
- Колеса: Прогумовані
Габарити крісла Етер у комплектації Хром:
- Висота виробу в нижньому положенні: 1130 мм.
- Висота виробу у верхньому положенні: 1230 мм.
- Висота сидіння в нижньому положенні: 430 мм.
- Висота сидіння у верхньому положенні: 530 мм.
- Висота спинки: 700 мм
- Висота від підлоги до підлокітників у нижньому положенні: 630 мм.
- Висота від підлоги до підлокітників верхнього положення: 730 мм.
- Висота підлокітників: 270 мм.
- Довжина підлокітників: 350 мм.
- Відстань між підлокітниками: 480 мм.
- Ширина сидіння: 470 мм
- Глибина сидіння: 500 мм
- Ширина виробу: 590 мм.
- Глибина виробу: 630 мм
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Вага виробу: 12,1 кг
- Обсяг упаковки: 0,21 м3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
- Ціна: 4 235,22 ₴






