Стіл журнальний Капрі темний горіх овальний дерев'яний
Матеріали: масив клена, MDF, покритий штучним шпоном, фарбування поліуретановим лаком Barpino
Колір: білий
Габарити: 880х560х470мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ покритий пластиком |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 880 мм |
| Глибина столика | 560 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Вага столика | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,1 м. куб. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 942 ₴



