Табурет дерев'яний обідній Модерн білий натуральний бук квадратний
Розмір: 300*300; h=450 мм.
Колір: Каркас: венге; Сидіння: венге.
Матеріал: Каркас: масив вільхи; Сидіння: МДФ фарбований.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴



