
Стілець пластиковий Софія білий із підлокітниками та спинкою, садовий, для кафе, універсальний,ротанг
1 500 ₴
1 365 ₴
- В наявності
Стілець пластиковий Софія білий із підлокітниками та спинкою, садовий, для кафе, універсальний,ротанг
Стілець із підлокітниками пластиковий, матеріал поліпропілен, імітація ротанга, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у нещільно прилеглу форму, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ), за такого формування матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, у поліпропілен додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, стілець штабельований, ставиться в стопки, ультрафіолетова й антистатична обробка, дуже стійкий стілець для внутрішнього та зовнішнього використання.
Розмір стільця: ширина 58 см, глибина 65 см, висота від підлоги до верху спинки 84 см. Застосування всередині приміщень і на вулиці.
Під час оформлення 1 шт., доставка Новою Пощой. До сумі виробу + 160 грн за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Від 4 шт. паковання (завдяки складу) не оплачується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Стілець |
| Форма сидіння | Квадратна |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Глибина стільця | 560 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 840 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 365 ₴





