
Стілець Мила пластиковий вуличний чорний, садовий ротанг для кафе зі спинкою й підлокітниками, продаж від 2 шт.
900 ₴
819 ₴
- В наявності
Стілець Мила пластиковий вуличний чорний, садовий ротанг для кафе зі спинкою та підлокітниками
Стілець із підлокітниками пластиковий, матеріал поліпропілен, імітація ротанга, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у нещільно прилеглу форму, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ).
За такого формування матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, до поліпропілену додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, стілець штабельованим, ставиться в стопки, ультрафіолетове й антистатичне оброблення, дуже стійкий стілець для внутрішнього та зовнішнього використання.
Розміри стільця:
- Ширина: 60 см
- Глибина: 47 см
- Висота (до верхньої точки спинки): 85 см
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріал: поліпропілен + скловолокно
- Конструкція: суцільнолита, без з'єднань і болтів
- Тип: з підлокітниками, штабельований
Умови продажу та доставка:
-
Мінімальне замовлення — від 2 шт.
-
Під час замовлення 1-3 шт.: надсилання Новою Поштою/Delivery + 6% до вартості за паковання
-
Від 4 шт. — паковання БЕЗПЛАТНО (Заводська, щільна)
-
Кількість у коробці: 4 стільці
-
Вирушаємо всією Україною щодня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
- Ціна: 819 ₴


