Стілець Мила пластиковий вуличний білий, садовий ротанг для кафе зі спинкою та підлокітниками
Стілець із підлокітниками пластиковий, матеріал поліпропілен, імітація ротанга, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у нещільно прилеглу форму, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ).
За такого формування матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, до поліпропілену додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, стілець штабельованим, ставиться в стопки, ультрафіолетове й антистатичне оброблення, дуже стійкий стілець для внутрішнього та зовнішнього використання.
Розміри стільця:
- Ширина: 60 см
- Глибина: 47 см
- Висота (до верхньої точки спинки): 85 см
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріал: поліпропілен + скловолокно
- Конструкція: суцільнолита, без з'єднань і болтів
- Тип: з підлокітниками, штабельований
Умови продажу та доставка:
-
Мінімальне замовлення — від 2 шт.
-
Під час замовлення 1-3 шт.: надсилання Новою Поштою/Delivery + 6% до вартості за паковання
-
Від 4 шт. — паковання БЕЗПЛАТНО (Заводська, щільна)
-
Кількість у коробці: 4 стільці
-
Вирушаємо всією Україною щодня
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 850 см |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
- Ціна: 819 ₴



