Топ продаж
-7%

М'який круглий пуф Вінс, для салону, у вітальню, у спальню тканина синій
від 2 010 ₴
від 1 869,30 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'який круглий пуф Вінс, для салону, у вітальню, у спальню шкірозамінника
Пуф із габаритами 48*46Н
Ціна вказана за 1 категорію тканини
Уточнюйте наявність тканини в менеджера


Характеристики пуфа Вінс:
- Модель: Вінс
- Матеріал каркаса: Дерево
- Матеріал оббивки: Мікророгажка Сорренто
- Колір оббивки: Сорренто 85
Габаритні розміри пуфа Вінс:
- Висота виробу: 460 мм
- Ширина виробу: 480 мм.
- Довжина виробу: 480 мм.
- Габарити упаковки: 500 x 500 x 500 мм
- Обсяг упаковки: 0,13 м3.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 869,30 ₴



