Журнальний стіл скляний Ненсі овальний, Прозорий/чорний
Журнальний стіл "Ненсі" вирізняється сучасним дизайном, що поєднує в собі прозоре та біле скло, що надає йому вишуканості.
Міцна хромована база забезпечує стабільність і довговічність виробу.
Характеристики столу "Ненсі":
Розміри: 900х550 мм, висота 420 мм.
Матеріали:
Стільниця: прозоре скло завтовшки 8 мм і біле скло завтовшки 5 мм.
Ніжки: хромований метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Прозорий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло прозоре, скло |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 550 мм |
| Висота столика | 420 мм |
- Ціна: 2 284,20 ₴







