Стіл журнальний Кватро
"Основа столешни:
Скло прозоре 8 мм і матове 8 мм, триплекс
Ніжки — МДФ термодрук (з ефекторм дерева) і хром
"
110*60см
H=45см"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло прозоре, скло |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256,20 ₴







