Сучасний і стильний стілець. Простий, нескладний дизайн цього крісла впишеться в будь-який з інтер'єрів. Підійде як барний стілець, крісло для дому або офісу, елемент обладнання квартири та навіть як перукарське крісло.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Золоте матова основа стільця,база низький диск
Характеристики:
- регулювання за висотою Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
- стілець новий
- внутрішня ширина сидіння — 50 см
- ширина сидіння зовнішній — 58 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімальна сидіння — 38 см
- висота максимальна сидіння — 56 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | крісло |
| Матеріал каркасу | метал |
| Принт | без принта |
- Ціна: 7 500 ₴





