Крісло для бару, вдома із широким сидінням, матеріал екокожа, регулюється за висотою за допомогою газліфта, поворотне, вся фурнітура хромована, на млинці, діаметр 45 см, розмір крісла: ширина сидіння 64 см, внутрішня ширина сидіння 38 см, глибина сидіння 41 см, висота від підлоги до сидіння від 44 см до 60 см, висота спинки 37 см, діаметр диска 45 см, висота крісла від підлоги до верху спинки від 79 до 95 см. Тон, півтон у відтінку допускається. Паковання 2 шт.
Під час оформлення 1 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| База крісла | кругла дискова |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина крісла | 640 см |
| Глибина крісла | 410 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 790 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 950 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Висота з урахуванням спинки | 79 мм |
| М'які крісла і шезлонги | М'які крісла і шезлонги |
| Висота сидіння | 79 мм |
- Ціна: 4 450 ₴


