Стіл барний Платані,прямокутний 120*60 см, метал чорний, столениця HPL матеріал
Барний стіл, основа металева чорного кольору, стільниця білого кольору прямокутна 120 * 60 см, висота столу 72 см.
Стільниця для стола з HPL матеріалу, прямокутна, розмір 120*60 см, товщина 25 мм, крайка pvc, колір білий. металева, пофарбована в чорний колір, висота 72 см, основа прямокутна, розмір основи внизу 40*70 см, регульовані ніжки.
Стільниця універсальна та не має отворів під цю опору, для встановлення необхідно намотіти місця для кріплення й прикрутити опір фурнітурою, що йде в комплекті.
Застосування всередині приміщень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал основи | Метал |
| Кількість опор | 2 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук |
- Ціна: 4 459 ₴





