Стул обеденный деревянный с полумягким сидением, обитым тканью. Изготовлен из массива бука.
Цвет: белый,ткань авила 2/2
Габариты: 455х435х1015мм
Сделано в Украине!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Слонова кістка (ivory), Ваніль |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Ваніль, Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Висота | 1015 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | ДСП, поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 957 ₴


