Гримерний, візажний стіл із дзеркалом U2 з висувними шухлядами,6 лампочок, білий
Гарний та компактний столик з окремим дзеркалом. Столик виготовлений із потовщеного ламінованого ДСП. Під стільницею є одна компактна скринька без ручок.
Робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера має невеликі розміри та дві ящики.
Має легкий та компактний вигляд, візуально не обтяжує простір. Також може бути столиком для макіяжу в домашніх умовах. Повністю готове робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера.
Дзеркало обладнане вимикачем і шнуром зі штекером завдовжки 1 м.
Зручне прибирання. Шкатулки комплектуються ручками.
Характеристики:
- Тип встановлення Настінна
- Цоколь E 14
- Кількість лампочок 6 шт.
- Кількість ящиків 2 шт.
- Напрямні телескопічні
- Тип стільниці ЛДСП
Розміри:
- Ширина: 800 мм.
- Глибина 350 мм
- Висота 750 мм
Розмір дзеркала без урахування рамки
- Ширина 400 мм
- Висота 600 мм
Матеріал виготовлення
- Основа ЛДСП 16 мм
- Крайка ПВХ 0.6 мм
Лампочки в комплекті не передбачені.
Колір: ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою) ,цена вказана за виріб у білому кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 3 900 ₴





