Стіл для манікюру найнезамінніший предмет у кабінеті майстра нігтьового сервісу.
Стіл Сакура має дві стільниці та дві бічні тумби: з поличками та шухлядами.
Особливості:
- Опори — хромовані ніжки 50 мм
- Параметри тумби: 500*400*610 мм
- Параметри ящика всередині 400*310*100 мм
- Висота між тумбами і стільницею 120 мм
Вартість вказана за базовий білий колір.
У нас можна вибрати стандартну модель столу, а також замовити індивідуальне виготовлення манікюрного столу. Широкий вибір колірної гами дасть змогу підібрати колір під кабінет!
Можливі різні варіації кольорів + 20% до сумі
Об'ємна вага 70 кг, транспортується 3 місцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Особливості | Наявність дверки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 900 ₴







