Манікюрний стіл Тор
Корпус манікюрного столу виготовлений з ДСП завтовшки 16 мм, обклеєного пластиковою крайкою завтовшки 0,6 мм.
Дві тумби з місткими поличками.
Розміри:
- висота 800 мм
- ширина 1200 мм
- глибина 500 мм.
Ціна столика вказана в білому кольорі, можливі інші кольори +20% до сумі
Можливі варіації з доплатою:
- замок на ящик
- фасади та торці в кольорі
- врізка витяжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 550 ₴





