Стіл для манікюру Mарс
Гарний і елегантний манікюрний стіл добре впишеться в будь-який інтер'єр вашого салону. Він надійний, комфортний і довго слугуватиме Вам.
Особливості:
- Вбудована тумба з 3 шухлядами та 2 бічними поличками.
- Корпус виготовлений із якісного ДСП завтовшки 16 мм, і обклеєного пластиковою крайкою товщини 0,6 мм, кришка ж виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 32 мм.
- Поверхня столу стійка до хімічних речовин (лак, розчинник, різні мийні засоби).
- На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Розміри:
- висота 1200/730 мм,
- довжина 1136 мм,
- ширина 500 мм.
Варіації (з доплатою):
- Врізка замка
- Виготовлення столу (фасадів, крайки) в іншому кольорі
- Врізка витяжки
Манікюрний стіл у білому кольорі, інший колір під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Універсальне, Правосторонній |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1136 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴










