Манікюрний стіл Укресте No2 зі складною стравою
Ціна вказано за столом у білому кольорі, Інший колір під замовлення.
Манікюрний стіл Закріпка No2 Це одна з найзахопливіших моделей.
Він оснащений однією полицею ДСП на висоті 15 см, завдяки якій у вас завжди під рукою лаки.
Стіл може бути лівостороннім і правостороннім.
Торці частин окуповані пластиковою кроною.
На ящиках стоять повний рух, що забезпечує їх безшумне і плавне відкриття до 15 000 разів.
Розміри:
- Висота 730/880 мм,
- Довжина 1000 мм,
- ширина 500 мм.
Столиця і каркас з ДСП (Кроно Україна).
Тумба на 3 ящики
Додаткові параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| кольори | Білий |
- Ціна: 4 950 ₴







