Стіл манікюрний "Вдихання" зі складаною стільницею
- Розмір 100*50 см, висота 73 см.
- Стіл зі складаною стільницею.
- У білому кольорі.
- Комплектується 3 шухлядами
- Тумба з правого або лівого боку на вибір
- Довжина тумби 38 см
- Висота пілочки в тумбі 16 см, глибина 43 см
- Параметри ящика всередині 36*26*8 см
Ціна стола вказана за базовий білий колір!
Можливі варіанти: венге, дуб молочний, дуб сонома, чорний, червоний, сірий. Комбінації цих кольорів. Вартість стола в кольоровому ДСП — 20% до базової ціни.
Об'ємна вага 35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴






