Манікюрний стіл Мини
-
Розмір столу в розкладеному вигляді: 100*50 см, висота 73 см.
-
Розміри стола в складеному вигляді: 50*30*73 см.
-
Стіл зі складаною стільницею.
-
Стійка ніжка.
- Пілочка для лаків розмірами 30*23*8 см
Задня стінка тумби столу виготовлена з ДВП.
Вартість вказана за білий колір.
Можливі варіанти кольору: (сірий, графіт, чорний, червоний, венге магія,сонома, сонома трюфель, дуб аппалачі) — націнка 20% до ціни
Об'ємна вага 33 кг, транспортується 1 місцем.
Стіл має складану стільницю та відкриті полички. Бічні відкриті полички виготовлені з ДСП.
Особливості:
- відкрита поличка;
- бічна стінка виготовлена з ДВП.
| Розміри | |
| Ширина тумби | 350 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота по стільниці | 730 мм |
| Висота загальна | 940 мм |
| Дані для транспортування | |
| Об'ємна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Крайка ПВХ | 0.6 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 100 ₴





